Canlı Tavla

Canlı Tavla, Son zamanların oldukça ilgi gören oyunları arasında bulunan tavla oyunu insanlara hoşça vakit geçirme imkanı sunuyor. İnsanların oyuna bu derece rağbet göstermesi birçok farklı platformda oyun sitelerini rekabet içine çekiyor. Canlı Tavla oyununa yer veren tüm sosyal medya ve oyun siteleri arasında insanlar tercihte bulunurken, kendilerine en iyi hizmeti ve çeşitli oyun türlerini sunanlara yöneliyorlar. Bu bakımdan hizmet kalitesini ve oyun çeşitliliğini yüksek tutan siteler adından sıkça söz ettiriyor.

Canlı Tavla Oyna

Canlı Tavla Oyna, Tavla oyunu, iki kişinin bir araya gelmesi ile karşılıklı oynanan klasik oyunlar arasında yer alıyor. Oyunda iki farklı renkte pul olarak adlandırılan eşit sayıda taşlar bulunuyor. Oyuncuların amacı, bu taşlardan kendilerine ait olanları hızlıca kendi bölgelerinde toplamaktır. Taşlarını ilk toplayan oyuncu avantaj kazanmaktadır. Bu avantajın sağlanmasında atılan zarların sayısal karşılıklarının da önemi büyüktür. Sitemizde oyunun püf noktalarını anlatan, canlı tavla oyununa yeni başlayanlara oyunu pratik bir şekilde kavramalarını sağlayan oyun rehber hizmeti bulunmaktadır. Sitenin tavla indir bölümünden oyunu indirerek hızlıca oyunu öğrenebilir ve rakipleriniz karşısında üstünlük oyun avantajını elde edebilirsiniz.

Canlı Tavla Oyunu

Canlı Tavla Oyunu sitemiz, canlı tavla oyununu bünyesinde bulunduran birçok sitenin aksine, kar elde etmenin dışında kullanıcılarına kaliteli hizmet sunumu ve talep değerlendirmesi anlayışı içinde bulunan bir alt yapıya sahip. Bu doğrultuda kullanıcılardan gelen en yoğun talep olan tavla oyununu internetsiz oynama isteğini dikkate alarak kullanıcılarımıza tavlayı uygula haline getirip sunuyoruz. Kullanıcılar sadece bir defalık sitenin tavla indir bölümünden uygulamayı cihazlarına indirerek her hangi bir internet kaybı yaşamadan diledikleri zaman, diledikleri yerde oyunu oynayabilirler. Ayrıca tavlayı online olarak da oynama şansına sahip olan kullanıcılar, keyifli zaman geçirirken sohbet bölümünde rakipleri ile konuşarak sosyalleşme imkanı da buluyorlar.

Canlı Tavla Oyunları

Canlı Tavla Oyunları oyunu, genel olarak iki farklı şekilde oynanmaktadır. Bu türlerden biri diğerine göre daha kolaydır. Kolay olarak nitelendirilen kız tavlası, zor olarak bilinen ise erkek tavlasıdır. Siteyi ziyaret eden tavla severler, tavla indir bölümünü kullanarak oyunu cihazlarına indirdikleri takdirde bu iki oyun türünü de oynama imkanına sahip oluyorlar.


Son Eklenenler