Bedava Tavla

Bedava Tavla, Klasik oyunların arasında bulunan tavla oyunu, insanların oldukça ilgisini çekiyor. Oyunun insanlar tarafından bu denli tercih ediliyor olması, sektörel oyun sitelerini bedava tavla oyununu bünyelerinde bulundurmaya itiyor. Tavla oyununa yelpazesinde yer veren siteleri insanlar tercih ederken, sunulan hizmetin kalitesini ön planda tutuyorlar. Hizmet çeşitliliği ile insanların memnuniyetini gözeten oyun siteleri diğerlerine göre bir adım önde bulunuyor.

Bedava Tavla Oyna

Bedava Tavla Oyna, oyun sektöründe yer alan birçok siteden farkı olarak insanların ihtiyaçlarını ve taleplerini göz önünde bulunduran bir anlayışla kurulmuştur. Son dönemlerde oyun severlerin en çok muzdarip olduğu konuların başında, bedava tavla oyununu internetsiz bir şekilde oynama imkanına da sahip olma istekleri geliyor. Sitemiz, kullanıcıların bu talepleri doğrultusunda bünyesinde hassasiyetle yer verdiği tavla oyunu uygulama haline getirmiştir.

Bedava Tavla Oyunu

Bedava Tavla Oyunu, Tavla severler, sadece bir defaya mahsus olarak sitemizin tavla indir bölümünden oyunu cep telefonu, iPad veya tablet gibi cihazlarına indirerek istedikleri zaman, her yerde internet harcaması yapmadan da oynama imkanına sahipler. Bunun yanı sıra sitemizin tavla indir seçeneğini kullanan oyuncular oyun içerisinde yüksek seviyelere çıkmalarını sağlayan bonus çipler de kazanmaktalar.

Tavla oyunu genel olarak iki oyun türü ile oynamaktadır. Bunlar: kız tavlası olarak bilinen kolay bedava tavla ve oyuncular tarafından daha çok tercih edilen oyun türü olan erkek tavlasıdır. Sitedeki tavla indir alanından oyunu indiren kullanıcılar, tavlanın bu iki türünü de oynama imkanına sahipler.

Bedava Tavla Oyunları

Bedava Tavla Oyunları, Karşılıklı olarak iki kişinin bir araya gelmesi ile oynanır. Tavla oyununda, farklı renklerde iki çeşit pul adı verilen taşlar ve iki adet zar bulunmaktadır. Oyun, her iki okuyucunun da birer zar atışı sonrası büyük zarı atan oyuncunun öncelik hakkı ile başlar. Oyunda her oyuncu, kendisine ait taşları kendi bölgesine ilk olarak toplamayı amaçlar. Bu doğrultuda atılan zarların büyük sayı gelme durumu önemlidir.
Sitemizde oyunun tüm türlerini kullanıcılara pratik ve hızlı bir şekilde öğreten rehber bölümü bulunmaktadır. Oyun rehberlik hizmetimiz, özellikle oyuna yeni başlayan kullanıcıların memnuniyetini kazanmaktadır. Site olarak tüm kullanıcıların memnuniyetini kazanmak için her geçen gün hizmetlerimizi artırmaya devam etmekteyiz.


Son Eklenenler